Menu Hledat Jazyky

E-shopy

Hračky-kong

Obchod Hračky-kong nefunguje pouze jako e-shop, ale také jako specializovaná prodejna s legem. Všechny oblíbené dětské stavebnice jsou skladem. Pro nejmenší děti je vhodné Lego Duplo, které se skládá z velkých dílků do jednoduchých stavebnic. Kreativitu dětí rozvíjí Lego Systém. Těchto stavebnic nabízíme opravdu nejširší sortiment. Technický rozvoj podpirují sofistikované stavebnice Lego Technik. Kromě kompletního sortimentu Lega Duplo, System a Technik, nabízí Hračky-kong prodej minifigurek, lego na váhu, raritní sety a dokonce i náhradní dílky lega.

V sortimentu Hraček-kong nechybí ani populární triková yoya Yoyofficer a Yoyo Factory.

Brýle Polaroid

Eshop Brýle Polaroid je předním českým prodejcem značkových polarizačních brýlí přímo z USA. Brýle Polaroid jsou vybaveny speciální polarizační technologií, v oboru výroby polarizačních brýlí má značka Polaroid více než 80 let praxe.

Polarizační brýle nejenže blokují 100% UV záření, ale také filtrují odražené sluneční paprsky. Toho v praxi využívají zejména řidiči, rybáři nebo třeba příznivci vodních sportů.

Bohemia Drogerie

Provozujeme eshop s českými pracími a čisticími prostředky Qalt. Společnost Qalt Rakovník si uvědomuje dopad používání pracích prostředků na životní prostředí. Výrobky Qalt získaly známku Ekologický šetrný výrobek.

Na e-shopu najdete aviváže, prací prášky, prací gely, mycí a úklidové prostředky, přípravky do myčky, odstraňovače vodního kamene a další. Výrobky Qalt nabízíme za bezkonkurenční ceny!

BeEvil.cz

BeEvil.cz je eshop zabývající se prodejem profesionálních YoYo známých světových značek YoYo Factory, YoYo officer, YoYo Duncan, YoYo magic .

V naší nabídce naleznete také sortiment příslušenství – provázky, oleje a mnoho dalšího.