Menu Hledat Jazyky

Distribuce

Brýle Polaroid

Originální americké brýle Polaroid jsou jedničkou na trhu se slunečními brýlemi. Jedná se brýle vybavené polarizační technologií. Díky této polarizaci blokují nejen 100% UV záření, ale také na rozdíl od běžných slunečních brýlí filtrují i odražené sluneční paprsky. Tento polarizační efekt uvítají hlavně řidiči, rybáři, milovníci vodních sportů. Brýle Polaroid navíc výrazně pomáhají snížit únavu očí.

Lego

Lego je světově nejrozšířenější a suverénně nejpopulárnější dětská stavebnice vůbec. Rozvíjí kreativitu od nejútlejšího věku. Pro nejmenší děti je vhodné Lego Duplo složené z velkých kostek a jednoduchou konstrukcí. Starším dětem dělá radost Lego Systém s nepřeberným množstvím různých témat. Na své si přijdou fanoušci Minecraftu nebo Hvězdných válek. Dlouhodobě oblíbené jsou stavebnice Lego City a dívčí Lego Friends. Pro starší fanoušky Lega je zde Lego Technik. Sofistikovaná stavebnice v sobě spojuje řadu funkcí a pomáhá rozvíjet technické myšlení.

Qalt

Společnost Qalt Rakovník je českým výrobcem pracích prášků, aviváží a čístících prostředků s tradicí více než 20 let. Výrobky Qalt jsou ekologicky nezávadné, pyšní se oceněním „Ekologicky šetrný výrobek“ a přitom patří k těm nejúčinnějším. Kromě klasických pracích prášků najdete v sortimentu Qalt jemné prací prášky pro dětské prádlo Batole. Qalt také vyrábí mýdla, prostředky na nádobí, proti vodnímu kameni, do myček a mnohé další.

Yoyo Factory & Yoyofficer

Yoyo Factory je jeden z největších výrobců yoyí na světě. Společnost byla založena v USA v roce 2003 a od té doby Yoyo Factory způsobila revoluci na poli yoyingu. Zakladatel a topstar světového yoyingu YoHansem vnesl mezi yoya úplně novou konstrukci, díky které se Yoyo Factory dostala na absolutní špici.

Další společností vyrábějící Yoya, která si rychle získává spoustu fanoušků, je Yoyofficer. Celokovová yoya Yoyofficer jsou oblíbená také u předních českých yoyerů jako je Ondra Horák, Michael Malík nebo František Bína.